تماس با پشتیبانی

۹۱۰۱۸۰۱۸ - ۰۲۱

پشتیبانی ایمیل

kiancogroup@gmail.com

چوب روس

چوب-روس
Rate this post

چوب روس

روسیه یکی از پنج صادرکننده برتر مصالح ساختمانی چوب است.به چوب های صادراتی از روسیه چوب روس یا چوب روسی می گویند. در سال 2016 کل صادرات حدود 5 میلیارد دلار بوده است.خریداران اصلی، مناطق و کشورهایی مانند شرق آسیا، قزاقستان، جمهوری های آسیای میانه، خاورمیانه و مصر میباشند که این منابع در آن مناطق کمیاب است.چوب روسی در اروپا، آمریکای شمالی و حتی استرالیا نیز تقاضا دارد.

با وجود توسعه انفجاری صنعت شیمیایی، مواد طبیعی هنوز تقاضای زیادی دارند.البته رهبر غیرقابل انکار در اینجا چوب است، زیرا اساس ده ها دسته از کالاهاست.
مردم بسیاری از کشورها خانه های چوبی باکیفیت و مبلمان زیبا از جنس چوب می خواهند. آلات موسیقی، اسباب بازی، وسایل آشپزخانه و … اینها در هر جنبه ای از زندگی ما استفاده می شوند و همه آنها به چوب احتیاج دارند.

روسیه مفتخر است که بیشترین میزان چوب را در جهان دارد. این جنگل ها میزبان ساسنا یا کاج(Pine)، نراد، راش و صنوبر و دیگر گونه های درختان هستند.
نکته مهم این است که هر سال در روسیه تعداد درختان جدید از مقدار چوب در حال خرد شدن بیشتر است. ما با استفاده از فناوری های پیشرفته صنعت چوب، تولید را نه تنها کارآمد، بلکه کاملاً پایدار نیز سامان می دهیم.

بیشترین میزان صادرات چوب : تخته، تخته سه لا، تخته چوب، LVL و سایر موارد است.روسیه در صادرات الوار دوم، تخته سه لا سوم و همچنین یکی از 10 صادرکننده بزرگ تابلوهای چوبی است.
بخش خمیر کاغذ و کاغذ نمونه دیگری از نقش مهم روسیه در بازار چوب است.روسیه دومین صادر کننده بزرگ مقاله برای روزنامه ها ، همچنین تامین کننده اصلی بسیاری از کشورها در نیمکره شرقی است. یکی از هفت روزنامه در هند و یکی از سه روزنامه در ترکیه با چاپ روی کاغذ از روسیه است.

کاربرد چوب روس

پارکت، سقف کاذب، پارتیشن، دکوراسیون داخلی، ساخت تزیینات و صنایع دستی، کاغذسازی، نمای ساختمان، مبلمان سازی و …

ویژگی چوب روس

از مزیت های چوب روسی می توان به انعطاف پذیر بودن، وزن سبک، تحمل وزن سنگین، قابلیت میخ خوری، مقاوم در برابر عوامل جوی، قابلیت ارتجاعی آن،
قابل تعمیر بودن شکاف های چوب و بسیاری ویژگی دیگرمیباشد.از عیوب چوب روس می توان به کاهش کیفیت در طی زمان و تاب برداشتن آن اشاره کرد.

چوب نراد یا Fir :

چوب نراد یکی از اساسی ترین انواع کاج است که بسیار مورد توجه می باشد.این نوع چوب جزء درختان سوزنی برگ است که در همه فصول سبز می باشد و جزء درختان نرم چوب می باشد.چوب نراد چوبی نرم و سبک است و دوام زیادی ندارد.نقش زیبایی دارد و راست تار است.همچنین رنگ آن سفید مایل به کرم قهوه ای است.چوب نراد صنعتی است و قیمت مناسبی دارد که همین دلیل باعث محبوبیت آن شده است.از چوب نراد برای دیوار پوش، دکوراسیون داخلی و کاغذ سازی استفاده می شود.

چوب راش یا Beech :

چوب راش وزنی نیمه سنگین دارد و در مقابل حشرات و قارچ ها مقاوم می باشد.رنگ آن کرم مایل به قرمز و برای دکوراسیون داخلی مناسب است.

دکوراسیون داخلی
چوب روس

گروه تجاری معماری کیان ارائه دهنده انواع ورق کامپوزیت و چوب ترمو میباشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *