تماس با پشتیبانی

۹۱۰۱۸۰۱۸ - ۰۲۱

پشتیبانی ایمیل

kiancogroup@gmail.com

ما کی هستیم؟

درباره گروه کیان

گروه تجاری معماری کیان به عنوان مجموعه‌ای پیشگام در ارائه مصالح نوین نمای ساختمان از سال یک هزار و سیصد و هشتاد و دو با استفاده از علم و دانش مهندسی و تکنولوژی مدرن و پیشرفته و برخورداری از کادری با تجربه و متخصص توانسته است با استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه اقدام به طراحی، تولید و توزیع ورق های کامپوزیت و واردات چوب ترمو نماید.

خدمات ما

مشاوره

اول مشاوره بعد انتخاب! مشاوران ما در تمام مراحل طراحی، انتخاب بهترین متریال و اجرا از ابتدا پروژه تا انتها به عنوان بازویی نیرومند در کنار شما هستند.

فروش

با بهره گیری از دانش روز جهانی و کادری مجرب قادر گشته تا حضوری موثر در فروش ورق‌های کامپوزیت آلومینیومی و چوب ترمو در سراسر کشور داشته باشد.

طراحی

با استفاده از زبده‌ترین مهندسین معمار تلاش می‌کنیم تا همواره مشاور طراحی در پروژه های شما باشیم. مجموعه ما در راستای ارتقا کیفی طرح‌های خاص پیشگام است.

اجرا

واحد اجرایی ما به طور دقیق و تخصصی با در اختیار داشتن ابزارهای مدرن روز و کادر فنی مجرب و توانمند قدرت اجرای مشکل‌ترین پروژه‌های ساختمانی را دارا می باشد.

سوابق و تجارب

این شرکت با سابقه‌ای چندین ساله در زمینه خدمات فنی و مهندسی نمای ساختمان با دانش روز برای مهندسان مشاور، شرکت‌ها، پیمانکاران بخش خصوصی و عمومی و … با فروش و اجرای نما و بکارگیری ورق‌های کامپوزیت و چوب ترمو حضوری موفق، متعهد، مطمئن و با مسئولیت در مقابل خریداران داشته باشد.

چرا ورق کامپوزیت و ترمووود؟

ورق های کامپوزیت و چوب ترمو از بهترین و پرکاربردترین مصالح ساختمانی هستند که جهت نمای ساختمان استفاده می‌شوند. این متریال ها جزء مصالح کم وزن و سبک هستند که عمدتا برای نماسازی و دکوراسیون بکار می‌روند. علاوه بر نمای بیرونی ساختمان‌ها در بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی، دیواره‌های تونل‌ها، جایگاه عرضه سوخت و … به کار می‌روند.