سرامیک طرح چوب ترمووود
17
مارس

سرامیک طرح چوب ترمو

سرامیک طرح چوب ترمو

امروزه علم و فناوری بسیار پیشرفت کرده و همه چیز چهره ای دیگر به خود گرفته است.در گذشته برای کف اتاق ها، مغازه ها و … از متریالی به نام موزاییک استفاده میکردند که امروزه منسوخ شده است، و متریال های مدرن تری مانند چوب ترمو، سرامیک، پارکت و … جایگزین ان شده است.در این مطلب شرحی مختصر در رابطه با سرامیک طرح چوب ترمو ارائه خواهیم داد.

موارد استفاده چوب ترمو

بهتر است ابتدا کمی در رابطه با ترموود توضیح دهیم. چوب ترمو متریالی است که در میان کارفرمایان و طراحان داخلی بسیار محبوبیت یافته و با توجه به ویژگی هایی که دارد بسیار کارامد میباشد.چوب ترموود دارای زیبایی و جذابیت خاصی است و به دلیل طبیعی بودن انرژی مثبتی را به افراد منتقل می کند. چوب ترموود دارای ابعاد و اندازه های متفاوتی می باشد که هرکدام از آن ابعاد مناسب برای محیطی خاص می باشند.

از چوب ترموود برای دیوار، سقف، کف و ستون ها استفاده میشود.از ترمو وود برای ساخت آلاچیق، پرگولا، کف تراس، سالن های سمینار و … میتوان بهره مند شد. نوعی از چوب ترمووود مختص به استفاده در کف به جای سرامیک می باشد و در فضاهایی مانند سونا، اطراف استخر و … کاربرد دارد. ویژگی خاصی که این نوع چوب ترمو دارد شیار دار بودن یا دک (deck) بودن آن است که باعث جلوگیری از لیز خوردن افراد می شود. در این مطلب چوب ترموود در کف (deck) را بخوانید. متریال های دیگری در بازار موجود هستند که می توانند جایگزین ترمود شوند. به طور مثال چوب ترمو به جای سرامیک می تواند در کف نصب شود. شباهت بسیاری که سرامیک طرح چوب به چوب ترمو وود دارد باعث میشود که تشخیص آنها از یکدیگر کاری سهل نباشد.

مزایا و ویژگی های سرامیک طرح چوب ترمو مشابه ویژگی های ترموود است :

  • مقاوت و استحکام بالا
  • نظافت راحتتر
  • رنگبندی
  • عایق گرما
  • قیمت مناسب و دیگر ویژگی ها

برای مشاوره و خرید با کارشناسان ما همراه باشید:

گروه تجاری معماری کیان ارائه دهنده انواع چوب ترمو ایرانی ارزان قیمت و چوب ترمووود فنلاندی با کیفیت میباشد.
برای مشاوره و خرید میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
خانم فلاح زاده 0886200-0912 / آقای فلاح 0889200-0912

به اشتراک بگذارید