تماس با پشتیبانی

۹۱۰۱۸۰۱۸ - ۰۲۱

پشتیبانی ایمیل

kiancogroup@gmail.com

ورق کامپوزیت ارزان قیمت

ورق-کامپوزیت ارزان قیمت
Rate this post

ورق کامپوزیت ارزان قیمت

در شرایط فعلی بازار ورق کامپوزیت ایران، همه به دنبال شرکتی هستند تا خرید ورق کامپوزیت ارزان قیمت و با کیفیت را انجام دهند اما مکانی مطمئن وجود دارد که این خدمات را در زمینه ورق کامپوزیت ارزان و با کیفیت ارائه دهد؟

پاسخ مثبت است، خرید ورق کامپوزیت و اطلاع از قیمت آن کار سختی نیست کافیست کمی تحقیق کنیم و شرکت های شناخته شده که کار تولید و فروش ورق کامپوزیت دارند را شناسایی کنیم و لیست قیمت ورق کامپوزیت ارزان آن ها را مشاهده کنیم.

اینکه بنا به مصرف ورق کامپوزیت مصرفی درشرایط پروژه مسلط باشیم و برای خرید هرکدام از برندهای بازار به جای خرید از افراد و شرکت های متفرقه به شرکت های معتبر مراجعه و از برندهای شناخته شده استفاده نماییم.

عموما بهترین شرکت ها جهت خرید ورق کامپوزیت و اطلاع از قیمت آن، شرکت هایی هستند که سبد کالای کاملی دارند.

کلاس قیمت :
اقتصادی، متوسط، لوکس

در کلاس های قیمتی ورق کامپوزیت مجموعه کیان، در هر سه کلاس محصول برای ارائه دارد شما می توانید مطابق با هر میزان هزینه ای که می‌خواهید انجام دهید ورق کامپوزیت مورد نظرتان را خریداری نمایید.یکی از مواردی که روی قیمت ورق کامپوزیت خیلی تاثیر گذار می باشد نوع پوشش رنگ آن است.

ورق کامپوزیت در 4 نوع پوشش رنگی در ایران تولید می شود که شامل : پلی استر، دبل پلی استر،PVDF و FVEV

[aparat id=’dT27F’]

قیمت ورق کامپوزیت ارزان قیمت در تهران و سراسر کشور

اگر از لحاظ کلاس قیمت بخواهیم بررسی کنیم، قیمت ورق کامپوزیت در کلاس اقتصادی با پوشش پلی استر و دبل پلی استر تولید می شود که اکثر کارخانجات ایران ورق کامپوزیت خود را با 5 سال گارانتی ارائه می دهند.ابعاد ورق کامپوزیت یک حالت استاندارد دارد و کلیه کارخانجات ایرانی ورق های خود را در ابعاد 1/25 * 3/20 تولید و روانه بازار می کنند.

ورق کامپوزیت دلتاباند و ورق کامپوزیت هایپرباند نیز از این شرایط تبعیت می کنند.ورق کامپوزیت با برند تجاری دلتابوند و هایپربوند به دلیل دارا بودن پوشش دبل پلی استر جزء کلاس اقتصادی یا اکونومیک می باشند.قیمت ورق کامپوزیت دلتابوند نسبت به کیفیتی که دارد کاملا برابری می کند.همچنین برای اطلاع از قیمت ها می توانید روی لیست قیمت ورق کامپوزیت ارزان قیمت کلیک کنید.

گروه تجاری معماری کیان با کامل کردن سبد کالایی خود برای تمامی عزیزان توانسته ورق کامپوزیت ارزان قیمت در تهران و در سراسر کشور با کیفیت به بازار عرضه نماید که با نام های تجاری دلتابوند و هایپربوند می باشد که در طیف رنگی محدودی تولید و برای مصارف تابلوهای تبلیغاتی، تابلوی مغازه ها، نمای داخلی ساختمان ها و مراکز خرید بسیار مناسب است.

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت، خرید ورق کامپوزیت در تهران و سراسر کشور، همچنین مشاهده لیست قیمت ورق کامپوزیت ارزان در تهران و سراسر کشور با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.گروه تجاری معماری کیان همچنین ارائه دهنده انواع چوب ترمووود ارزان قیمت می باشد.

پنل-کامپوزیت-آلومینیوم
ورق کامپوزیت آلومینیوم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *