تماس با پشتیبانی

۹۱۰۱۸۰۱۸ - ۰۲۱

پشتیبانی ایمیل

kiancogroup@gmail.com

نمای ترمووود

چوب-ترمو-در-نما
Rate this post

نمای چوب ترمو

Thermowood چوبی زیبا و پایدار است که با استفاده از روش های طبیعی تولید می شود.نمای چوب ترمووود جذابیت بیشتری به ساختمان و اماکن میبخشد. چوب ترمو در برابر گرما و بخار از نظر ابعادی پایدار است همچنین در برابر پوسیدگی مقاوم میباشد. کارخانه لوناوود ( Lunawood ) چوب ترموود را از کاج و صنوبر دارای گواهینامه PEFC از فنلاند تولید می کند که می توان از آن در داخل یا خارج از منزل و در هر شرایط آب و هوایی استفاده کرد.چوب ترمو ود برند Lunawood یک محصول طبیعی سازگار با محیط زیست است که به راحتی قابل آماده سازی، برش و نصب است.

ویژگی‌های چوب ترموود در نما

  • چوب ترمو نما قابل استفاده برای فضای داخلی و خارجی
  • کاربرد : در فضای باز مانند نما و عرشه
  • سایز : 92*19 / 117*19 / 140*19
  • ویژگی ها : استقامت پایدار، پایداری بعدی، مناسب برای کلیه اقلیم ها، عایق حرارتی غیر سمی، بدون رزین

چوب ترموود  در نما

نمای چوب ترموود شرکت Lunawood یک راه حل اکولوژیکی و بدون مواد شیمیایی برای روکش و نمای خارجی است. دامنه محصول تابلوهای روکش دار گسترده ای را تولید می‌کند که از فناوری لایه سازی چسب استفاده می شود.ترمووود اجازه می دهد تا از چوب نرم اسکاندیناوی با موفقیت در شرایط آب و هوایی گرم و مرطوب استفاده شود.روکش های بیرونی بدون رزین بوده و در برابر پوسیدگی مقاوم هستند.

D در LunaThermo-D مخفف دوام است.در کنار ظاهر، دوام بیولوژیکی یک ویژگی مهم در کاربردهای نهایی محصولات در این کلاس درمانی است. (تورم مماس و انقباض ناشی از رطوبت کم است) به لطف فرآیند اصلاح حرارتی طبیعی و چسبندگی، Lunawood می تواند تخته های روکش دار با دوام و پایدار با ابعاد 210 میلی متر پهن، با سایز پایدار و با ثبات بعدی برجسته تولید کند.

چوب ترمو در نمای ساختمان
چوب ترمو در نمای ساختمان

چرا چوب ترموود دارای دوام بالایی است؟

به دلیل دمای بالای فرایند تصفیه ترموود، رزین از چوب خارج می شود.این کیفیت بصری بالا را برای هر دو روکش بدون پوشش و روکش LunaThermo-D تضمین می کند.رنگ چوب تحت تأثیر دما و زمان تصفیه قرار می گیرد و هرچه درجه حرارت بالاتر باشد مقاومت آن بیشتر است. مانند همه چوب های نرم، واریس رخ می دهد و به دلیل تراکم های مختلف است.هنگامی که محصول در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار می گیرد، خاکستری نقره ای زیبا به نظر می رسد مگر اینکه با محافظت از سطح رنگدانه محافظت شود.

روکش بیرونی بدون پوشش LunaThermo-D می تواند 30 سال عمر مطلوب داشته باشد.این واقعیت براساس تعدادی از شرایط از جمله کیفیت کار در زمان نصب و قرار گرفتن در معرض روکش فلزی در برابر آب و هوا از جمله مکان، ارتفاع و طراحی است.در صورت روکش شدن، LunaThermo-D عمر طولانی تری نیز خواهد داشت.به شرطی که این پوشش مطابق با توصیه های تولیدکننده پوشش در طول عمر محصول باشد.

سخن پایانی و خرید چوب ترمود در نما

چوب ترمووود را میتوان با توجه به پروژه و انتخاب کارفرما رنگ کرد.دو نوع رنگ چوب ترمو موجود است که یکی برپایه روغن (Oil base) و دیگری برپایه آب (Water base) میباشد.

گروه تجاری معماری کیان ارائه دهنده انواع چوب ترمو ایرانی ارزان قیمت، چوب ترمووود فنلاندی لوناوود و ورق کامپوزیت ارزان با کیفیت میباشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *