تماس با پشتیبانی

۹۱۰۱۸۰۱۸ - ۰۲۱

پشتیبانی ایمیل

kiancogroup@gmail.com

قیمت دلار بر ورق کامپوزیت و چوب ترمووود

قیمت دلار و قیمت ارز بر ترمووود
Rate this post

قیمت دلار بر ورق کامپوزیت و چوب ترمووود

قیمت دلار و قیمت ارز تاثیرگذار بر قیمت متریال های ساختمانی

قیمت ارز و قیمت دلار امروزه بر همه متریال ها از جمله متریال های ساختمانی تاثیر گذار است. ورق کامپوزیت و چوب ترمووود که هردو از متریال های محبوب نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی هستند، نیز تاثیر پذیر از قیمت دلار و قیمت ارز می باشند.
ورق کامپوزیت ارزان قیمت و با کیفیت که یکی از متریال های ساختمانی ارائه شده توسط گروه تجاری معماری کیان است، دارای استحکام بالایی در برابر ضربه، عوامل جوی، آلودگی، آتش و … می‌باشد.

خرید ورق کامپوزیت ارزان قیمت برای فضاها و مکان هایی خاص بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. فضاهایی مانند تابلوی مغازه ها و فروشگاه ها که اصطلاحا به آنها ورق کامپوزیت تابلویی نیز گفته می‌شود. لازم به ذکر است که ورق کامپوزیت دارای ضخامت و قیمت های گوناگونی است که با توجه به پروژه باید ورق کامپوزیت مناسب را انتخاب کرد.

چوب ترمووود نیز مانند ورق کامپوزیت بسیار تاثیر پذیر از افزایش و کاهش قیمت دلار و قیمت ارز است. چوب ترمو متریالی است که بسیار کارآمد برای نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی میباشد. همچنین چوب ترمووود ارزان قیمت و با کیفیت بالا را میتوانید از گروه تجاری معماری کیان تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید.

گروه تجاری معماری کیان ارائه دهنده انواع چوب ترمو کندسوز (ضدحریق) و ورق کامپوزیت ارزان و با کیفیت میباشد.

قیمت ارز بر ورق کامپوزیت و ترمووود
قیمت ارز بر ورق کامپوزیت و ترمووود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *