ورق کامپوزیت طرح چوب
17
دسامبر

ورق کامپوزیت طرح چوب

ورق کامپوزیت یکی از متریال های مدرن و نوین است که در صنعت ساختمان و دکوراسیون و … استفاده میشود.ورق کامپوزیت طرح چوب یکی از متریال های مدرن است که می تواند جایگزین
چوب ترمو باشد.ورق کامپوزیت دارای رنگ ها و طرح های گوناگونی می باشد که هرکدام از آن ها مناسب نما و محیطی خاص می باشند.

ورق کامپوزیت طرح چوب

ورق کامپوزیت طرح چوب در مقایسه با ترمووود مزایا و معایبی دارد که برخی از آنها را بیان خواهیم کرد.
استحکام و مقاومت ورق کامپوزیت طرح چوب در مقایسه با ترمووود بیشتر میباشد و معماران و طراحان داخلی بعد از بررسی شرایط میتوانند آن را جایگزین چوب ترمو کنند.
تفاوت دیگر هزینه و قیمت آن است.اگر معماران بخواهند از متریالی استفاده کنند که مقرون به صرفه تر باشد، ورق کامپوزیت طرح چوب می تواند گزینه مناسبی باشد.قیمت این نوع ورق به مراتب از چوب ترمو کمتر می باشد.
ورق کامپوزیت طرح چوب بسیار مقاوم در برابر عوامل جوی و حوادثی مانند ضربه است.ورق کامپوزیت طرح چوب در مقابل اشعه uv خورشید مقاوم است و برای نمای ساختمان مناسب می باشد.
این ورق کامپوزیت پوسیده نمیشود و بسیار مقاوم است.ورق کامپوزیت طرح چوب ضد فرسایش و ضد آب میباشد. در صورت آلودگی قابل شست شو است.
ورق کامپوزیت طرح چوب بسیار فرم پذیر است و آن را به هر شکلی میتوان اجرا کرد و در هر فضایی مانند نمای ساختمان،تابلوی فروشگاه ها و … استفاده کرد.
مزیت دیگر ورق کامپوزیت طرح چوب عدم رنگ آمیزی آن است.چوب ترمو را هر 5 سال یکبار باید مجددا رنگ کرد اما ورق کامپوزیت طرح چوب نیازی به رنگ ندارد.
عدم نیاز به رنگ باعث صرفه جویی در هزینه می شود.
گروه تجاری معماری کیان ارائه دهنده انواع ورق کامپوزیت ارزان و با کیفیت میباشد.
برای اطلاع از لیست قیمت ورق کامپوزیت ارزان لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ورق کامپوزیت طرح چوبورق کامپوزیت طرح چوب