17
دسامبر

ورق کامپوزیت طرح چوب آلومکس

ورق کامپوزیت آلومکس یکی از متریال های مدرن و نوین است که در صنعت ساختمان و دکوراسیون و … استفاده میشود.ورق کامپوزیت طرح چوب آلومکس یکی از متریال های مدرن است که می تواند جایگزین
چوب ترمو باشد.ورق کامپوزیت دارای رنگ ها و طرح های گوناگونی می باشد که هرکدام از آن ها مناسب نما و محیطی خاص می باشند.

ورق کامپوزیت طرح چوب آلومکس

ورق کامپوزیت طرح چوب آلومکس در مقایسه با ترمووود مزایا و معایبی دارد که برخی از آنها را بیان خواهیم کرد.
استحکام و مقاومت ورق کامپوزیت طرح چوب آلومکس در مقایسه با ترمووود بیشتر میباشد و معماران و طراحان داخلی بعد از بررسی شرایط میتوانند آن را جایگزین چوب ترمو کنند.
تفاوت دیگر هزینه و قیمت آن است.اگر معماران بخواهند از متریالی استفاده کنند که مقرون به صرفه تر باشد، ورق کامپوزیت طرح چوب آلومکس می تواند گزینه مناسبی باشد.قیمت این نوع ورق به مراتب از چوب ترموود کمتر می باشد.
ورق کامپوزیت آلومکس طرح چوب بسیار مقاوم در برابر عوامل جوی و حوادثی مانند ضربه است.ورق کامپوزیت آلومکس طرح چوب در مقابل اشعه uv خورشید مقاوم است و برای نمای ساختمان مناسب می باشد.
این ورق کامپوزیت آلومکس پوسیده نمیشود و استحکام بالایی دارد.ورق کامپوزیت طرح چوب آلومکس ضد فرسایش و ضد آب میباشد و در صورت آلودگی قابل شست شو است.
ورق کامپوزیت آلومکس طرح چوب بسیار فرم پذیر است و آن را به هر شکلی میتوان اجرا کرد و در هر فضایی مانند نمای ساختمان،تابلوی فروشگاه ها و … استفاده کرد.

← همین حالا کلیک کنید →

مزیت دیگر ورق کامپوزیت طرح چوب آلومکس عدم رنگ آمیزی آن است.چوب ترمو را هر 5 سال یکبار باید مجددا رنگ کرد اما ورق کامپوزیت طرح چوب نیازی به رنگ ندارد.
عدم نیاز به رنگ باعث صرفه جویی در هزینه می شود.
گروه تجاری معماری کیان ارائه دهنده انواع ورق کامپوزیت ارزان و با کیفیت میباشد.
برای اطلاع از لیست قیمت ورق کامپوزیت ارزان لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ورق کامپوزیت-طرح-چوبورق کامپوزیت طرح چوب آلومکس