ورق کامپوزیت تابلو
31
دسامبر

ورق کامپوزیت تابلو

ورق کامپوزیت تابلو

ورق کامپوزیت تابلو : ورق کامپوزیت یکی از متریال هایی است که امروزه بسیار کارامد و محبوب می باشد. ورق کامپوزیت دارای انواع گوناگونی است که هرکدام برای فضایی خاص طراحی شده و مناسب هستند.

ورق های آلومینیوم کامپوزیت از دو ورق آلومینیومی با هسته پلی اتیلن در بین دو صفحه آلومینیومی تشکیل شده است. ورق کامپوزیت متریالی سبک و در عین حال سفت و سخت است که قادر به تحمل عناصر فضای باز است. سطوح آلومینیومی، رنگ شده یا آنودایز شده اند. سطح رنگ شده ورق آلومینیوم با روکش پلی استر با کارایی بالا روکش شده است . معمولاً برای علائم ، نمای بیرونی و غیره استفاده می شود.بطور مثال نوعی از ورق کامپوزیت با توجه به ویژگی ها و خصوصیاتی که دارد مناسب برای نمای ساختمان میباشد.

برخی دیگر از ورق کامپوزیت ها با توجه به ویژگی هایی که دارند مانند رنگ ، سایز و … مناسب دکوراسیون داخلی هستند و میتوان آن ها را برای فضا و محیط داخل ساختمان ها، مراکز تجاری، مراکز آموزشی و … استفاده کرد.

استفاده از ورق کامپوزیت برای تابلو تبلیغاتی

یکی دیگر از موارد استفاده از ورق کامپوزیت در تابلو تبلیغاتی است.تابلوی فروشگاه ها مانند نمای ساختمان ها در زیبایی محیط اطراف اثر گذار هستند.کیفیت و جذابیت آن بسیار مهم است.ورق کامپوزیت تابلویی تبلیغاتی باید با کیفیت و مقاوم باشد.زیرا مدت طولانی باید در فضای آزاد قرار بگیرد.ورق کامپوزیت تابلویی تبلیغاتی باید به گونه ای باشد که عوامل جوی مانند باد، باران، برف و نور مستقیم خورشید بر روی آن تاثیری نگذارند و در مقابل این عوامل مقاوم باشد.در واقع تابلوی تبلیغاتی را میتوان شناسنامه هر مکان دانست.

بر روی تابلوی مغازه ها،فروشگاه ها و … اطلاعاتی درج می شود که نشان دهنده به اصطلاح کار آن مغازه میباشد. چرا از ورق کامپوزیت در تابلوی مغازه ها استفاده می کنند؟

  1. مقاومت در برابر شرایط جوی مانند : دمای هوا، باران، باد، برف و …
  2. انعطاف پذیر بودن و امکان خم کردن آن
  3. قابل شست شو بودن
  4. تنوع و جذابیت

ورق کامپوزیت تابلوی تبلیغاتی ارزان قیمت

از ورق کامپوزیت هایی که دارای ضخامت بالایی نیستند و وزن آنها سبک میباشد،نصب و حمل آنها آسان تر است و قیمت آن نسبت به دیگر متریال ها مناسب تر است برای ورق کامپوزیت تابلویی تبلیغاتی استفاده می شود.

قیمت ورق کامپوزیت با توجه به کیفیت و ضخامت آن متغیر میباشد و با توجه به نیاز خود میتوان تابلو کامپوزیت را انتخاب کرد.
برای تابلو کامپوزیت مغازه ها میتوان از چندین متریال متفاوت مانند : ترکیب ورق کامپوزیت و چوب ترمو و یا ورق کامپوزیت همراه با سنگ و دیگر متریال ها استفاده کرد.

برای جذابیت بیشتر میتوان بر روی تابلو کامپوزیت از حروف برجسته مانند: حروف برجسته فلزی،پلاستیکی،چلنیوم،استیل و … استفاده کرد. گروه تجاری معماری کیان ارائه دهنده انواع ورق کامپوزیت تابلویی ارزان قیمت و با کیفیت میباشد. برای اطلاع از لیست قیمت ورق کامپوزیت ارزان قیمت در تهران و سراسر کشور کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید