ورق کامپوزیت تابلو
31
دسامبر

ورق کامپوزیت تابلو

تابلو کامپوزیت ارزان

ورق کامپوزیت یکی از متریال هایی است که امروزه بسیار کارامد و محبوب می باشد.ورق کامپوزیت دارای انواع گوناگونی است که هرکدام برای فضایی خاص طراحی شده و مناسب هستند.
بطور مثال نوعی از ورق کامپوزیت با توجه به ویژگی ها و خصوصیاتی که دارد مناسب برای نمای ساختمان میباشد.
برخی دیگر از ورق کامپوزیت ها با توجه به ویژگی هایی که دارند مانند رنگ ، سایز و … مناسب دکوراسیون داخلی هستند و میتوان آن ها را برای فضا و محیط داخل ساختمان ها، مراکز تجاری، مراکز آموزشی و … استفاده کرد.
یکی دیگر از موارد استفاده از ورق کامپوزیت در تابلو تبلیغاتی است.تابلوی فروشگاه ها مانند نمای ساختمان ها در زیبایی محیط اطراف اثر گذار هستند.کیفیت و جذابیت آن بسیار مهم است.ورق کامپوزیت تابلویی تبلیغاتی باید با کیفیت و مقاوم باشد.زیرا مدت طولانی باید در فضای آزاد قرار بگیرد.ورق کامپوزیت تابلویی تبلیغاتی باید به گونه ای باشد که عوامل جوی مانند باد، باران، برف و نور مستقیم خورشید بر روی آن تاثیری نگذارند و در مقابل این عوامل مقاوم باشد.در واقع تابلوی تبلیغاتی را میتوان شناسنامه هر مکان دانست.
بر روی تابلوی مغازه ها،فروشگاه ها و … اطلاعاتی درج می شود که نشان دهنده به اصطلاح کار آن مغازه میباشد.
چرا از ورق کامپوزیت در تابلوی مغازه ها استفاده می کنند؟
1- مقاومت در برابر شرایط جوی
2- تنوع و جذابیت
3- قابل شست شو بودن
4- انعطاف پذیر بودن

ورق کامپوزیت تابلوی تبلیغاتی ارزان قیمت

از ورق کامپوزیت هایی که دارای ضخامت بالایی نیستند و وزن آنها سبک میباشد.نصب و حمل آنها آسانتر است و قیمت آن نسبت به دیگر متریال ها مناسب تر است برای ورق کامپوزیت تابلویی تبلیغاتی استفاده میشود.
قیمت ورق کامپوزیت با توجه به کیفیت و ضخامت آن متغیر میباشد و با توجه به نیاز خود میتوان تابلو کامپوزیت را انتخاب کرد.
برای تابلو کامپوزیت مغازه ها میتوان از چندین متریال متفاوت و یا فقط یک متریال استفاده کرد.
برای جذابیت بیشتر میتوان برروی تابلو کامپوزیت از حروف برجسته مانند: حروف برجسته فلزی،پلاستیکی،چلنیوم،استیل و … استفاده کرد.

گروه تجاری معماری کیان ارائه دهنده انواع ورق کامپوزیت تابلویی ارزان قیمت و با کیفیت میباشد.برای اطلاع از لیست قیمت ورق کامپوزیت ارزان قیمت در تهران و سراسر کشور کلیک کنید.