ترمووود ارزان قیمت
30
نوامبر

قیمت ترمووود در بازار

قیمت ترمووود (چوب ترمو) در بازار

متریال رایج و محبوب معماران در بازار، امروزه چوب ترمو یا ترمووود می باشد.چوب ترموود برای نمای ساختمان به کار میرود و با نام “چوب نما” نیز شناخته شده است.ترمو وود دارای ویژگی های خاصی است که باعث متمایز بودن از دیگر متریال هایی مانند ورق کامپوزیت، سنگ، سرامیک و … می باشد.علاوه بر قیمت چوب ترمو در بازار دیگر عواملی نیز وجود دارند که به محبوبیت ترموود افزوده اند. یکی از ویژگی های ترمووود تلفیق سنتی و مدرن بودن آن می باشد.چوب ترمو حاصل طبیعت و محیط زیست می باشد و امروزه برای دکوراسیون های داخلی نیز استفاده می شود.
ویژگی دیگر ترمووود وزن سبک آن می باشد که نصب آن را نیز آسان کرده است.به دلیل فرایندی که برروی چوب ترمو انجام شده ،این محصول عاری از هرگونه قارچ و باکتری است و مقاومت بالایی در برابر حشرات موذی و موریانه ها دارد.
ویژگی دیگر ترموود که به محبوبیت آن افزوده، عایق حرارتی و صوتی بودن آن می باشد.
ترمووود دارای هیچگونه بوی نامطبوع و مضری نیست، اما امکان دارد که برای برخی از افراد ناخوشایند باشد.لازم به ذکر است که با رنگ کردن چوب ترمو، بوی آن رفع خواهد شد.

برای اطلاع از قیمت ها و سفارش چوب ترمو ارزان بر روی کلمه تماس کلیک کنید.

به طور مثال با توجه به قیمت ترمووود در تهران و بازار اگر بخواهیم از چوب ترمو در مبلمان شهری و کاربرد بیرونی استفاده کنیم، باید حتما آن ها را رنگ کنید.در غیر اینصورت مانند چوب های معمولی دیگر تغییر رنگ به خاکستری داده و ترک هایی بر سطح آن ایجاد می شود.چرخه رنگ ترمووود دارای رنگ های زیبا و جذابی است که با توجه به محیط و فضای مورد نظر رنگ مناسب را انتخاب نمود.رنگ PNZ  و TEKNOS (تکنوس)، دو نوع رنگ چوب ترمو می باشند.
ترمو وود در تماس با زمین و خاک مقاوم می باشد اما اگر این تماس موقتی نباشد ممکن است به مرور زمان مقاومت خود را از دست دهد.

قیمت-ترموود-در-بازار

قیمت چوب ترمو (ترمووود) در بازار

چوب ترمو بدون افزودن هیچگونه ماده شیمیایی در فرایند ترمو بدست می آید،که همین ویژگی باعث محبوبیت آن شده است. ترمووود از چوب درختان پهن برگ و سوزنی برگ تهیه می شود و از انواع آن می توان به صنوبر، توس و کاج اشاره کرد.

قیمت هر شاخه ترمووود در بازار و تهران بسته به نوع و ضخامت آن متفاوت می باشد.
موارد استفاده از ترمووود :
انواع دکوراسیون داخلی / آلاچیق و پرگولا / نمای بیرونی ساختمان ها / مبلمان محیط باز
سونا و استخر / گلدان / درب و پنجره / کفپوش(دکینگ)

به اشتراک بگذارید