تماس با پشتیبانی

۹۱۰۱۸۰۱۸ - ۰۲۱

پشتیبانی ایمیل

kiancogroup@gmail.com

بتن اکسپوز

بتن اکسپوز چیست؟

بتن اکسپوز به تایل های بتنی گفته می شود که سطح نمایان نهایی کار با استفاده از بتنی صاف و صیقلی اجرا شود و بر روی آن پوشش بتنی متریال دیگری اجرا نشود بنا بر این در این نوع بتن ها، کیفیت ظاهری و سطحی بتن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در سالهای اخیر و با توجه به رشد طراحی های مدرن و اکسپوز صنعتی استفاده از این متریال بویژه در سازه های عمومی و بناها و سازه های معماری پررنگ تر شده است.

سنگ مصنوعی چیست؟

ايده پديد آمدن سنگ های مصنوعي نما از آنجا شكل گرفت كه طراحان و آرشيتكت‌ها به منظور هر چه زيباتر كردن و چشم‌نوازتر كردن فضاها نياز به سنگهايي با فاكتورهاي مورد نظر خويش را احساس مي‌نمودند بعلاوه پيشرفت صنعت ساختمان و سليقه‌هاي مختلف اين نياز را بيان مي‌‌كرد كه سنگ‌هايي با طرح‌هاي مختلف و فاكتورهاي فيزيكي ومكانيكي كيفيت بالا و قيمت مناسب بايد در دسترس باشد. بدين ترتيب با رشد جميعت جهان و متفاوت شدن سليقه‌ها سنگ‌هاي طبيعي پاسخگوي اين نياز انساني و سليقه‌اي نبودند، لذا تركيبات مواد براي ساخت سيماي جديد با زيبايي خاص و نماي يك دست و بدون تغيير در رنگ و طرح به كار گرفته شد.
از آنجایی که طراحی نمای ساختمان مهمترین بخش ساختمان میباشد کرداستون با تولید محصولاتی به روز ومتنوع توانسته طیف وسیعی از انتظارات ونیازهای معماران را برطرف کند محصولات تولیدی این شرکت برپایه ماسه ،سیمان،لیکا ، رزین ها والیاف های پلیمری میباشد که قابلیت استفاده در نمای بیرون وداخلی ساختمان رادارند گرچه مواد اوليه توليد این سنگ ها از اجزاء سنگهاي طبيعي تهيه مي‌شود ولي امكان تعيين رنگ و طرح مورد نظر با افزودن رنگدانه‌ها و به كار بردن جنس‌هاي مختلف در وجود دارد

محصولات نما ودکوراتیو این شرکت دارای ویژگی های زیراست
وزن کمتر نسبت به سنگ های طبیعی ( جرم حجمی 1600 کیلوگرم)
طول عمر بالا و امکان اجرا در تمام فصول
قابلیت نصب با ملات های چسبنده ،چسب و یا اتصال خشک در نماهای داخل وخارج ساختمان
تنوع طرح ورنگ وهمچنین قابلیت رنگ پذیری(رنگ معدنی در بافت مولکولی سنگ)
مقاومت سرمایی ( یخبندان ) تا منفی 50 درجه سانتی گراد زیر صفر
نفوذپذیری آب کمتر از 3 درصد
طیف رنگ مقاوم در برابر تابش نور خورشید
سرعت اجرای آن بالا است.
در برابر شرایط جوی از جمله رطوبت و تغییرات شدید دمای محیط مقاوم است.
امکان اجرای آن در تمام فصول فراهم است.

لیست قیمت بتن اکسپوز و سنگ مصنوعی

برای مشاهده لیست قیمت و تصاویر، روی لوگوها کلیک کنید

کینگ اکسپوز