چوب-در-دکوراسیون-داخلی
18
ژانویه

چوب در دکوراسیون داخلی

کاربرد چوب در دکوراسیون داخلی

موضوع مقاله ای که پیش روی شماست چوب در دکوراسیون داخلی میباشد.
چوب از گذشته در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار گرفته است.در واقع چوب را در گذشته برای کلبه، سقف منزل، درب خانه و باغ، پنجره، کرسی و … استفاده میکرده اند.چوب متریالی است که دارای استحکام و مقاومت بالایی در برابر آب و هوا، صوت و صداهای خارجی و همچنین حشرات میباشد.
امروزه از چوب به شکلی مدرن تر در نما و مکان استفاده میشود.نقش چوب در دکوراسیون داخلی بیش از پیش شده است.با توجه به پیشرفت و مدرنیته شدن زندگی ها، چوب جایگاهی بیشتر و متفاوت تر پیدا کرده است.بطور مثال امروزه از چوب در دکوراسیون داخلی برای مبلمان، کابینت، راه پله، ستون داخل سالن سمینارها، محیط سونا و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود.
چوب به علت طبیعی بودن و عاری بودن از مواد شیمیایی می تواند دکوراسیون منزل، محل کار و همچنین رستوران ها و … را متمایز از متریال های گوناگون کند.

چوب ها انواع گوناگونی دارند که یک از آنها چوب ترمو یا چوب گرما دیده است.چوب ترمووود امروزه بسیار محبوب شده و مورد استفاده در دکوراسیون داخلی میباشد.چوب ترمووود در دکوراسیون داخلی نمای بهتری به محیط میدهد و باعث جذاب تر شدن فضا میشود.چوب ترمو عاری از هرمواد شیمیایی است و کاملا طبیعی است.چوب ترموود را میتوان در نمای ساختمان ها نیز استفاده کرد.ترموود در کنار متریال های دیگر مانند سنگ،آجر و … بسیار جذاب میشود.

چوب ترموود دارای انواع متفاوتی میباشد که گروه تجاری معماری کیان ارائه دهنده چوب ترمو ایرانی ارزان و چوب ترمووود فنلاند میباشد.مزیت دیگر ترموود امکان رنگ کردن آن است.اشخاص میتوانند با توجه به فضا و وسائل موجود در آن چوب ترمو وود را رنگ کرده و نمایی زیباتر داشته باشند.رنگ چوب ترمو ارائه شده توسط گروه تجاری معماری کیان دو نوع است که شامل رنگ PNZ آلمان و رنگ TEKNOS فنلاند میباشد.رنگ ترمووود PNZ و رنگ چوب ترمو تکنوس فنلاند هردو دارای کالرچارت میباشند.برای مشاهده کالرچارت چوب ترمو میتوانید به قسمت رنگ ترمووود در زیرمنوی محصولات مراجعه کنید.

چوب ترمو ضدحریق نیز محبوبیت بسیاری در میان معماران و کارفرمایان دارد.ترمووود ضدحریق در برابر آتش مقاوم است و نسبت به چوب معمولی طی زمان بیشتری میسوزد.
برای خرید چوب ترمووود ارزان قیمت میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.همچنین می توانید لیست قیمت ترموود ارزان قیمت را در منوی لیست قیمت ترموود مشاهده کنید.
امیدواریم که مطالب ذکر شده برای شما مفید بوده باشد.

چوب ترمو در دکوراسیون

چوب در دکوراسیون داخلی

به اشتراک بگذارید