برای تماس با مدیر عامل شرکت با شماره همراه روبرو تماس بگیرید : 09120885200

برای مشاهده لیست قیمت ورق کامپوزیت روی لوگوها کلیک کنید

لیست قیمت ورق کامپوزیت آلواستون

لیست قیمت ورق کامپوزیت دلتابوند

لیست قیمت ورق کامپوزیت آلومکس

لیست قیمت ورق کامپوزیت هایپربوند

لیست قیمت ورق کامپوزیت پلاس بوند

ورق کامپوزیت متریال کارآمدی است که امروزه بسیار در بازار رونق یافته و محبوبیت بسیاری دارد.
ورق کامپوزیت به دلایل ویژگی ها و تنوع هایی که دارد جایگزین متریال های پیشین شده است.
ورق کامپوزیت شامل ویژگی هایی از قبیل : وزن کمتر،مقاومت بیشتر،ضدحریق بودن و بسیاری ویژگی های دیگر میباشد.
انواع ورق کامپوزیت : ورق کامپوزیت ضدحریق،ورق کامپوزی سه بعدی
، ورق کامپوزیت تابلویی، ورق کامپوزیت لانه زنبوری (هانی کامب)  و …

انواع ورق کامپوزیت

ورق کامپوزیت ضدحریق آلومکس

ورق کامپوزیت آلومینیوم ضدحریق آلومکس شامل لایه میانی با مغزه کامپوزیت از نوع پلی اتیلن و ورق های آلومینیوم در دو طرف مغزه میباشد.ورق کامپوزیت ضد حریق آلومکس مقاومت بیشتری در مقابل آتش دارد.طرح های ورق کامپوزیت آلومکس شامل : ورق کامپوزیت ضدحریق آلومکس ، ورق کامپوزیت خشدار آلومکس ، ورق کامپوزیت شاین آلومکس ، ورق کامپوزیت طرح چوب آلومکس، ورق کامپوزیت طرح سنگ آلومکس ، ورق کامپوزیت طرح آجر آلومکس و … میباشد.

ورق کامپوزیت لانه زنبوری (HONEY COMB)

ورق کامپوزیت لانه زنبوری (HONEY COMB) دارای ضخامت زیادی است.در ساخت آن نمی توان از مواد با کیفیت و کوالیتی پایین استفاده کرد،زیرا که اگر ضخامت آن کم باشد ورق کامپوزیت مقاومت مناسب را نداشته و تغییر شکل خواهد داد و دچار انوجاج می شود.ورق کامپوزیت آلومکس لانه زنبوری (Honey Comb) مانند ساندویچی است که تحت فشار و درجه حرارت بالا ساخته می شود.سطح پایه ورق کامپوزیت لانه زنبوری آلومکس در مرحله تولید با روکش Coil آلومینیوم، با پوشش فلورین تکمیل می شود.همین ویژگی باعث می شود که در برابر آب و هوا مقاوم باشد.
وزن کم، تراکم بالا، ثبات بالا، عایق بندی سالم و مقاوم بودن در برابر حرارت از ویژگی های مطلوب ورق کامپوزیت هانی کامب آلومکس می باشد

ورق کامپوزیت سه بعدی

ورق کامپوزیت سه بعدی یک راه حل جدید و نوآورانه برای ساختن ساختمان های برجسته تر و متمایز تر است.ورق کامپوزیت سه بعدی بدون مفصل و گره ایجاد میگردد.ورق کامپوزیت سه بعدی با نورپردازی تکمیل میگردد. نمای نهایی، نمایی زیبا و چشم نواز است. برای ایجاد ورق کامپوزیت سه بعدی از ورق کامپوزیت با ضخامت ۰٫۵ میلی متر استفاده میشود که از دو لایه آلومینیومی آنادایز شده تشکیل میگردد و در نهایت با لایه PVDF پوشانده میشود و ترکیب نهایی برای ۱۵ سال گارانتی دارد.

ورق کامپوزیت تابلویی

یکی دیگر از موارد استفاده از ورق کامپوزیت در تابلو تبلیغاتی است.تابلوی فروشگاه ها مانند نمای ساختمان ها در زیبایی محیط اطراف اثر گذار هستند.کیفیت و جذابیت آن بسیار مهم است.ورق کامپوزیت تابلویی تبلیغاتی باید با کیفیت و مقاوم باشد.زیرا مدت طولانی باید در فضای آزاد قرار بگیرد.ورق کامپوزیت تابلویی تبلیغاتی باید به گونه ای باشد که عوامل جوی مانند باد، باران، برف و نور مستقیم خورشید بر روی آن تاثیری نگذارند و در مقابل این عوامل مقاوم باشد.در واقع تابلوی تبلیغاتی را میتوان شناسنامه هر مکان دانست.

به اشتراک بگذارید