برای تماس با مدیر عامل شرکت با شماره همراه روبرو تماس بگیرید : 09120885200

درباره مجموعه :

گروه تجاری معماری کیان به عنوان مجموعه ای پیشگام در ارائه مصالح نوین نمای ساختمان از سال یک هزار و سیصد و هشتاد و دو با استفاده از علم و دانش مهندسی و تکنولوژی مدرن و پیشرفته و برخورداری از کادری با تجربه و متخصص توانسته است با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه اقدام به طراحی، تولید و توزیع ورق های کامپوزیت و واردات چوب ترمو نماید.

این شرکت با سابقه ای چندین ساله در زمینه خدمات فنی و مهندسی نمای ساختمان با دانش روز برای مهندسان مشاور، شرکت ها، پیمانکاران بخش خصوصی و عمومی و … با فروش و اجرای نما و بکارگیری ورق های کامپوزیت و چوب ترمو حضوری موفق، متعهد، مطمئن و با مسئولیت در مقابل خریداران داشته باشد.

ورق های کامپوزیت و چوب ترمو از بهترین و پر کاربرد ترین مصالح ساختمانی هستند که جهت نمای ساختمان استفاده می شوند.این متریال ها جزء مصالح کم وزن و سبک هستند که عمدتا برای نماسازی و دکوراسیون بکار می روند. علاوه بر نمای بیرونی ساختمان ها در بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی، دیواره های تونل ها، جایگاه عرضه سوخت و … به کار می روند.

این شرکت خدمات خود را در بخش های ذیل متمرکز نموده است :

تولید ورق کامپوزیت، واردات چوب ترمو، فروش انواع ورق کامپوزیت، فروش انواع چوب ترمو فنلاندی و ایرانی، مشاوره و اجرای نماهای مدرن،
مشاوره و اجرای روف گاردن، مشاوره و اجرای سازه های چوبی، طراحی و اجرای نماهای خاص