لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت

لیست قیمت ورق کامپوزیت

لیست قیمت ورق کامپوزیت

ورق های کامپوزیت سازه های ساندویچی هستند که از چندین لایه متصل به هم تشکیل می شوند تا ورق های چند لایه، ورق های هسته ای یا صفحه های ساختاری صنعتی را ایجاد کنند.ورق کامپوزیت متریالی رایج و نوین است که در نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی از انواع آن بهره مند میشوند.ورق کامپوزیت متریال کارآمدی است که امروزه بسیار در بازار رونق یافته و محبوبیت بسیاری دارد.ورق کامپوزیت به دلایل ویژگی ها و تنوع هایی که دارد جایگزین متریال های پیشین شده است.
این متریال شامل ویژگی هایی از قبیل : وزن کمتر، مقاومت بیشتر، ضدحریق بودن و بسیاری ویژگی های دیگر میباشد.
همچنین ورق کامپوزیت بسیار فرم پذیر است و آن را به هر شکلی میتوان اجرا کرد و در هر فضایی مانند نمای ساختمان، تابلوی فروشگاه ها و … استفاده کرد.

متداول ترین کاربرد آن در نماهای تهویه دار است، نوعی سیستم پوشش در چند لایه که به لطف رفتار حرارتی نما، از نظر کارآیی در عایق بندی ساختمان برجسته است. جالب ترین نکته در مورد نمای تهویه شده این است که باعث ایجاد اثر دودکش بین لایه های آن می شود. این دودکش یک تهویه مداوم در محفظه ایجاد می کند، درجه حرارت پایداری را حفظ می کند که در مقایسه با سیستم های معمولی تر، بازده انرژی بیشتری دارد. بنابراین، در طول تابستان، گرما تخلیه می شود و هوای در گردش تجدید می شود. در زمستان، با حفظ گرما، گردش هوا کند می شود.

انواع ورق کامپوزیت : ورق کامپوزیت ضدحریق، ورق کامپوزیت سه بعدی، ورق کامپوزیت تابلویی، ورق کامپوزیت لانه زنبوری (هانی کامب)، ورق کامپوزیت طرح چوب، ورق کامپوزیت طرح سنگ، ورق کامپوزیت آیینه ای Mirror و …

کاربرد ورق های کامپوزیت  :

نمای ساختمان/ مراکز فروش/ جایگاه سوخت/ تابلو مغازه ها و …

انواع ورق کامپوزیت

ورق کامپوزیت دارای رنگ ها و طرح های متفاوت و جذابی است که کارفرمایان میتوانند به آسانی رنگ و طرح مناسب را انتخاب کنند.

ورق کامپوزیت طرح سنگ

ورق کامپوزیت طرح سنگ، جایگزینی مناسب برای سنگ میباشد.در گذشته کارفرمایان از سنگ در نمای ساختمان بهره مند میشدند که نمای زیبایی نیز داشت اما به دلیل معایبی که دارد منسوخ شده و ورق کامپوزیت طرح سنگ جایگزین آن شده است.

ورق کامپوزیت طرح چوب

ورق کامپوزیت طرح چوب در مقابل اشعه uv خورشید مقاوم است و برای نمای ساختمان مناسب می باشد.این ورق کامپوزیت چوب پوسیده نمی‌شود و استحکام بالایی دارد.ورق کامپوزیت طرح چوب ضد فرسایش و ضد آب میباشد و در صورت آلودگی قابل شست شو است.اگر معماران بخواهند از متریالی استفاده کنند که مقرون به صرفه تر باشد، ورق کامپوزیت طرح چوب می تواند گزینه مناسبی باشد.قیمت این نوع ورق به مراتب از چوب ترموود کمتر می باشد.ورق کامپوزیت طرح چوب بسیار مقاوم در برابر عوامل جوی و حوادثی مانند ضربه است.

کامپوزیت-طرح-چوب
ورق کامپوزیت طرح چوب

ورق کامپوزیت ضدحریق

از محبوب ترین نوع ورق کامپوزیت ورق کامپوزیت نسوز یا ورق کامپوزیت ضدحریق میباشد، که در برابر حرارت و آتش مقاوم است و متریال مناسبی برای جایگاه سوخت میباشد.

ورق کامپوزیت لانه زنبوری یا هانی کامب (HONEY COMB)

ورق کامپوزیت لانه زنبوری یکی از مدرن ترین متریال ها در صنعت ساختمان است.ورق کامپوزیت هانی کامب دارای مقاومت بالایی در برابر عوامل جوی و ضربه میباشد.وزن کم، تراکم بالا، ثبات بالا، عایق بندی سالم و مقاوم بودن در برابر حرارت از ویژگی های مطلوب ورق کامپوزیت هانی کامب می باشد.

ورق کامپوزیت سه بعدی

ورق کامپوزیت سه بعدی یک راه حل جدید و نوآورانه برای ساختن ساختمان های برجسته تر و متمایز تر است. امروزه با گسترش تکنیک های معماری، طرح های سه بعدی و دارای عمق، تو رفتگی و برجستگی مورد توجه قرار گرفته اند.یکی از محبوب ترین متریال ها برای استفاده ورق کامپوزیت سه بعدی است، زیرا شامل مزایایی از قبیل قابلیت انعطاف پذیر بودن برای تو رفتگی و برجستگی همچنین سبکی سازه ساختمان و نما می شود .

ورق کامپوزیت آیینه ای MIRROR

ورق کامپوزیت آیینه ای Mirror در اصل از سه لایه تشکیل شده است که همراه با پوششی از آیینه های بسیار تحت فشار مانند رنگ (PE یا PVDF) برای ایجاد یک صفحه تخت که نمایانگر هنر و همچنین نمای سنتی و عاشقانه است ترکیب می شوند.دو لایه از ورق های آلومینیومی بطور دائم با هسته داخلی پلی اتیلن به هم پیوسته اند که با پوشاندن آن از طریق رنگ، سطح را مسطح تر و بسیار مقاوم می کند.نکته مهم این است که فقط قسمت جلوی پنل با رنگ PE یا PVDF (پلی استر) پوشانده شده است.

لیست-قیمت-ورق-کامپوزیت
ورق کامپوزیت

ورق کامپوزیت طرح آجر

امروزه بجای آجر استفاده از ورق کامپوزیت‌ طرح آجر بسیار مورد توجه پیمانکاران و معماران قرارگرفته است.برتری ورق کامپوزیت‌ طرح آجر خاصیت ضدآب بودن و استحکام بالای آن میباشد.از این نوع ورق کامپوزیت میتوان در دکوراسیون داخلی نیز استفاده کرد.

ورق کامپوزیت تابلویی

یکی دیگر از موارد استفاده از ورق کامپوزیت در تابلو تبلیغاتی است.تابلوی فروشگاه ها مانند نمای ساختمان ها در زیبایی محیط اطراف اثر گذار هستند.کیفیت و جذابیت آن بسیار مهم است.ورق کامپوزیت تابلویی تبلیغاتی باید با کیفیت و مقاوم باشد.زیرا مدت طولانی باید در فضای آزاد قرار بگیرد.ورق کامپوزیت تابلویی تبلیغاتی باید به گونه ای باشد که عوامل جوی مانند باد، باران، برف و نور مستقیم خورشید بر روی آن تاثیری نگذارند و در مقابل این عوامل مقاوم باشد.در واقع تابلوی تبلیغاتی را میتوان شناسنامه هر مکان دانست.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع ورق کامپوزیت میتوانید بر روی لینک های مربوطه در پاراگراف ها کلیک کنید.
برای اطلاع از قیمت ورق کامپوزیت نما لطفا به منوی لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت مراجعه کنید.
گروه تجاری معماری کیان ارائه دهنده انواع چوب ترمووود کندسوز (ضدحریق) و ورق کامپوزیت ارزان و با کیفیت میباشد.
برای مشاوره و ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.