چوب-در-دکوراسیون-داخلی
18
ژانویه

چوب ترمو در دکوراسیون داخلی

چوب ترمو در دکوراسیون داخلی

موضوع مقاله ای که پیش روی شماست چوب ترمو در دکوراسیون داخلی میباشد.
چوب از گذشته در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار گرفته است.در واقع چوب را در گذشته برای کلبه، سقف منزل، درب خانه و باغ، پنجره، کرسی و … استفاده میکرده اند.چوب متریالی است که دارای استحکام و مقاومت بالایی در برابر آب و هوا، صوت و صداهای خارجی و همچنین حشرات میباشد.

امروزه از چوب به شکلی مدرن تر در نما و مکان استفاده میشود.نقش چوب ترمو در دکوراسیون داخلی بیش از پیش شده است.با توجه به پیشرفت و مدرنیته شدن زندگی ها، چوب جایگاهی بیشتر و متفاوت تر پیدا کرده است.
بطور مثال امروزه از چوب ترمو در دکوراسیون داخلی برای مبلمان، کابینت، راه پله، ستون داخل سالن سمینارها، محیط سونا و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود.

چوب به علت طبیعی بودن و عاری بودن از مواد شیمیایی می تواند دکوراسیون منزل، محل کار و همچنین رستوران ها و … را متمایز از متریال های گوناگون کند.
چوب ها انواع گوناگونی دارند که یکی از آنها چوب ترمو یا چوب گرما دیده است.
چوب ترمو امروزه بسیار محبوب شده و مورد استفاده در دکوراسیون داخلی میباشد.چوب ترمو در دکوراسیون داخلی نمای بهتری به محیط میدهد و باعث جذاب تر شدن فضا میشود.چوب ترمو عاری از هرمواد شیمیایی است و کاملا طبیعی است.چوب ترمو را میتوان در نمای ساختمان ها نیز استفاده کرد.چوب ترمو در کنار متریال های دیگر مانند سنگ،آجر و … بسیار جذاب میشود.
چوب ترمو دارای انواع متفاوتی میباشد که گروه تجاری معماری کیان ارائه دهنده چوب ترمو ایرانی ارزان و چوب ترمووود فنلاند میباشد.مزیت دیگر چوب ترمو امکان رنگ کردن آن است.اشخاص میتوانند با توجه به فضا و وسائل موجود در آن چوب ترمو را رنگ کرده و نمایی زیباتر داشته باشند.
رنگ چوب ترمو ارائه شده توسط گروه تجاری معماری کیان دو نوع است که شامل رنگ PNZ آلمان و رنگ TEKNOS فنلاند میباشد.رنگ PNZ و رنگ چوب ترمو تکنوس فنلاند هردو دارای کالرچارت میباشند.
برای مشاهده کالرچارت چوب ترمو میتوانید به قسمت رنگ چوب ترمو در زیرمنوی محصولات مراجعه کنید.
چوب ترمو ضدحریق نیز محبوبیت بسیاری در میان معماران و کارفرمایان دارد.چوب ترمو ضدحریق در برابر آتش مقاوم است و نسبت به چوب معمولی طی زمان بیشتری میسوزد.
برای خرید چوب ترمو ارزان قیمت میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
همچنین می توانید لیست قیمت چوب ترمو ارزان قیمت را در منوی لیست قیمت چوب ترمو مشاهده کنید.
امیدواریم که مطالب ذکر شده برای شما مفید بوده باشد.

چوب ترمو در دکوراسیون

چوب در دکوراسیون داخلی

به اشتراک بگذارید