نمای3بعدی-چوب-ترمووود
24
مارس

پنل سه بعدی ترمووود

پنل سه بعدی ترمووود

پنل سه بعدی ترمووود; پنل های سه بعدی Jukola Lunawood از هنرهای مدرن در پردازش چوبی با طراحی سنتی و معاصر فنلاندی استفاده می کنند. سطوح از تابلوهای پروفایل ترموود مخصوص ماشین کاری شده و در عین حال معمولی تشکیل شده است. از این تابلوها می توان به روش های نامحدود به عنوان تزئینات داخلی و همچنین روکش های نما استفاده کرد.

مشخصات پنل سه بعدی ترمووود

سایز : 92*26
نوع مواد : چوب
نوع چوب : کاج
قالب : تخته
ویژگی ها شامل : استقامت بافت ، پایداری ابعادی ، مناسب برای کلیه اقلیم ها ، غیر سمی ، بدون رزین ، عایق حرارتی
قابل استفاده در : فضای داخلی مانند منازل ، هتل ها ، رستوران ها ، دفاتر

ترمووود چوبی زیبا و پایدار است که با استفاده از روش های طبیعی تولید می شود. پنل سه بعدی ترمووود در نما جذابیت بیشتری به محیط می‌بخشد. چوب ترمو در برابر گرما و بخار از نظر ابعادی پایدار است همچنین در برابر پوسیدگی مقاوم میباشد.

نمای3بعدی-ترموود

کارخانه لوناوود ( Lunawood ) چوب ترموود را از کاج و صنوبر دارای گواهینامه PEFC از فنلاند تولید می کند که می توان از آن در داخل یا خارج از منزل و در هر شرایط آب و هوایی استفاده کرد.چوب ترمو ود برند Lunawood یک محصول طبیعی سازگار با محیط زیست است که به راحتی قابل آماده سازی، برش و نصب است.

پنل های Jukola از LunaThermo-D ساخته شده اند. در کنار ظاهر ، دوام بیولوژیکی یک ویژگی مهم در کاربردهای نهایی محصولات در این کلاس درمانی است.  تورم مماس و انقباض ناشی از رطوبت کم است.

دیلیل کیفیت بصری جذاب چوب ترموود

به دلیل دمای بالای فرایند تصفیه ترموود ، رزین از چوب خارج می شود. این کیفیت بصری بالا را برای هر دو روکش بدون پوشش و روکش LunaThermo-D تضمین می کند. رنگ چوب تحت تأثیر دما و زمان تصفیه قرار می گیرد و هرچه درجه حرارت بالاتر باشد از ظرافت تاریک تر است.

مانند همه چوبهای نرم ، واریس رخ می دهد و به دلیل تراکم های مختلف است. هنگامی که محصول در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار می گیرد ، خاکستری نقره ای زیبا به نظر می رسد مگر اینکه با محافظت از سطح رنگدانه محافظت شود.

پنل سه بعدی چوب ترمو لوناوود بافتی زیبا دارد. Lunawood Thermowood غیر سمی ، VOC و بدون رزین ماده ای مناسب برای فضای داخلی است.
همچنین دارای ویژگی های جذب صدا و ضد باکتری ها است.

فواید پنل سه بعدی چوب ترمو لوناوود :

سطح چشمگیر 3D با تغییرات متنوع
تکنیک تولید سه بعدی ثبت اختراع
ترموود فاقد رزین ، 100٪ طبیعی و ضد آب است
بسیار کاربردی در ساخت و ساز
مناسب برای دیوارها ، دکوراسیون ، نمای داخلی

گروه تجاری معماری کیان ارائه دهنده انواع چوب ترمو ایرانی ارزان قیمت و ترمووود فنلاندی لوناوود با کیفیت میباشد.برای ثبت سفارش و مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید
کارشناسان فروش : خانم فلاح زاده 0886200-0912 / آقای فلاح 0889200-0912

به اشتراک بگذارید