چوب ترموود
25
آگوست

هشت مزیت چوب ترمو

هشت مزیت چوب ترمو

مالک منازل،شرکت های ساختمان سازی،دفاتر معماری و مصرف کنندگان نهایی اغلب چوب را به دلیل مزایای زیاد آن (داخل،خارج ساختمان و یا مصارف عمومی) برای پروژه های خود ترجیح می دهند.
در این مقاله توضیحات مختصری درباره مزایای چوب برای کسانی که قصد استفاده از چوب را دارند فراهم کرده ایم که امیدواریم برای همه مفید باشد.
برای اطلاعات بیشتر می توانید با تیم با تجربه ما در خصوص اینکه چه نوع و چگونه محصول چوبی خود را انتخاب کنید تماس بگیرید.همین طور می توانید درخواستی مبنی بر دریافت نمونه های رایگان ما ارسال نمایید.

هشت مزیت چوب ترمو

عمر طولانی : چوب ترمو مانند نما و پوسته ای است که از خانه ما محافظت می کند. تجربه های عملی نشان دادند که چوب ترمو  عمر بیشتری نسبت به بتن و گچ دارد.استفاده از چوب خواه به منظور تزیین یا استفاده برای کف پوش و ساخت قفسه های چوبی از دوام بیشتری نسبت به مواد دیگر برخوردار است.
آزادی انتخاب و
اقتصادی بودن : کسانی که نماهای چوبی را ترجیح می دهند در واقع نوع نصب و کیفیت چوب ترمو را به دیگر مواد ترجیح می دهند، کف پوش های چوبی از مواد طبیعی ساخته شدند و سازگار با محیط زیست هستند و می توانند به صورت جداگانه طراحی شوند.
محصولات چوب ترمو را می توان از قبل آماده کرد درنتیجه زمان کمتری برای ساخت و نصب می برد. باتوجه به کاهش زمان ساخت هزینه ها نیز به حداقل می رسد.
چوب ترمو

هشت مزیت چوب ترمو

دارای عایق حرارتی و صدا : یکی از بزرگترین مزایای ترمووود عایق بودن آن به صورت طبیعی می باشد، زمانی که از کف پوش های ترمووود در منزل استفاده می کنید به دلیل اینکه کف پوش ترمو وود گرما را جذب می کند به هنگام راه رفتن بر آن گرمای خوشایندی را احساس می کنید.
مقاوم در برابر آتش سوزی : چوب در مقابل آتش سوزی مقاوم است ، سازه های استیل پس از رسیدن به دمای معینی فرو میریزند اما سرعت احتراق چوب یک میلیمتر در دقیقه می باشد.بنابراین در جریان آتش سوزی افراد فرصت ترک ساختمان را دارند.
دارای حس خوشایندی است چرا که متریالی طبیعی است : به دلیل این که چوب ترموود ماده ای طبیعی و گرم است حس خوشایندی را منتقل میکند.
ارزشمند : چوب ترمووود یکی از مصالح ساختمانی با پرستیژ، زیبا و خاص می باشد و قابلیت نگهداری دارد.
طبیعی و خاص : چوب ترمو کاملا طبیعی ست. هر تکه ترمووود دارای شکل منحصر به فردی ست که حاصل سال ها شکل گرفتن آن است و چوب ماده ای ارگونومیک و سازگار با طبیعت می باشد.
دارای قابلیت نوسازی : از آنجا که چوب ترمو از مواد با خاصیت نوسازی ساخته شده است قابلیت نوسازی و تعمیر دارد،نگهداری آسان و هزینه های نصب و سر هم کردن آن ناچیز است. علاوه بر نکات ذکر شده نصب آن پیچیدگی خاصی ندارد.

به اشتراک بگذارید